Historia

Marka Dr.Comfort® została założona w 2002 roku w USA i jest wiodącym na świecie dostawcą obuwia dla diabetyków i osób z problemami stóp. Jest liderem na rynku, gdyż dostrzega potrzebę połączenia stylu, komfortu i jakości w branży obuwia terapeutycznego. Firma zatrudnia projektantów obuwia i stosuje najnowsze technologie, aby tworzyć najlepsze obuwie dla osób cierpiących na cukrzycę oraz dla tych, których stan zdrowotny stóp wpływa negatywnie na ich codzienne życie.

Buty

Buty Dr.Comfort są projektowane i produkowane zgodnie z najwyższymi standardami dbałości o zdrowie stóp, szczególnie z myślą o osobach zmagających się z cukrzycą i innymi schorzeniami, które wpływają na ich stopy - obrzękami, haluksami, palcami młotkowatymi, zapaleniem stawów, nerwiakami Mortona, zapaleniami rozcięgna podeszwowego, zapaleniami ścięgna Achillesa i wieloma innymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu obuwia i wiedzy przekazanej nam przez dyplomowanych podologów, nasze buty są wykonane z najwyższej jakości materiałów - co sprawia, że są one modne, wygodne i zdrowe. Modele naszych butów dostępne są w pełnym zakresie rozmiarów i rzadkich na rynku szerokościach.

Wygoda jest naszym priorytetem

Dr.Comfort to obuwie dla każdego, kto ceni zarówno wysoką jakość, jak i wygodę. Projektując obuwie, w każdym szczególe dbamy o komfort i ochronę stóp z różnymi schorzeniami. Niezależnie od tego, czy szukasz butów na specjalne okazje, do uprawiania sportu lub do codziennego użytku, buty Dr.Comfort, dzięki najnowszej technologii i atrakcyjnemu wzornictwu, zapewnią Twoim stopom swobodę przez cały dzień. Stopień oferowanego przez nas komfortu jest unikatowy.

Atrakcyjny wygląd

Niejednokrotnie buty profilaktyczno-zdrowotne postrzegane są jako niemodne i nieatrakcyjne. Jednak zdrowie i moda mogą współistnieć. Myślą przewodnią Dr.Comfort jest atrakcyjna kolorystyka i stylistyka obuwia noszonego na codzień - tak jak w przypadku zwykłego obuwia. Jeśli nie polubisz swoich butów, nie będziesz ich nosić - zaniedbując tym samym swoje zdrowie.

Buty Dr. Comfort: